ІСТОРІЯ НАШОГО ЗАКЛАДУ

Боярська міська дитяча школа мистецтв є позашкільним навчальним закладом, заснованим Боярською міською радою та має статус комунального спеціалізованого позашкільного навчального закладу.

З моменту заснування БМД школа мистецтв приймає активну участь у всіх міських культурно-масових заходах, районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях дитячої творчості. Колектив школи одержав звання «Заклад культури року» (м. Боярка-2008 р.), у 2012 році за результатами обласного танцювального марафону «Майбутнє України будуємо разом» школа зайняла почесне III місце серед хореографічних колективів Київської області та одержала спеціальний приз журі «За кращу режисерську роботу», викладачі школи за сумлінну роботу постійно нагороджуються грамотами та подяками Боярської міської ради та Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

Адміністрація та педагогічний колектив Боярської міської дитячої школи мистецтв, підтримує творчу ініціативу в сфері естетичного виховання дітей, практичного освоєння різних стилів танцювальної діяльності, пропаганди хореографічного мистецтва, здорового способу життя, свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я серед учнівської молоді.

Головними завданнями школи мистецтв є:

- сприяння в реалізації державної політики у галузі культури і спорту;
- збереження національних традицій хореографічного мистецтва;
- розвиток українського народно-сценічного мистецтва та різноманітних напрямів і концепцій світової танцювальної культури;
- формування в учнів здорового способу життя, свідомого й відповідального ставлення до власного здоров’я;
- організація, пошук нових форм дозвілля учнів, профілактика бездоглядності правопорушень;
- запровадження та коригування експериментальних навчальних планів, освітніх програм, інновацій та технологій, оновлення навчально-методичного матеріалу;
- задоволення потреб вихованців у професійному самовизначенні і творчій самореалізації;
- підвищення рівня та якості надання послуг в галузі хореографії через залучення висококваліфікованих фахівців, активізація творчого потенціалу викладацької особистості;
- створення системи замкнутого циклу фахової підготовки: учень-студент-викладач.

Важливо те, що з 2012 по 2014 рр. звання «Зразкового хореографічного колективу» отримали:
- ансамбль бального танцю «Асгард» (керівник Євлашевський Костянтин Миколайович);

/Files/images/Асгард.jpg

- дитячий хореографічний ансамбль «Перлинка» (керівник Авраменко Наталія Вячеславівна);

/Files/images/Перлинка.jpg

- ансамбль сучасного танцю, паркуру та фаєр-шоу «STREET DANCE» (керівник Сушилін Олександр Валентинович).

/Files/images/Street Dance.jpg

Вихованці школи приймали участь у Міжнародних змаганнях «BLACKPOOL DANCE FESTIVAL» (м. Блекпул, Велика Британія), «Морська мушля» (м. Созопол, Болгарія), а також у Міжнародному чемпіонаті з бальних танців (м. Ассен, Нідерланди). Традиційними стали гастрольні поїздки вихованців БМД школи мистецтв в місто-побратим Пулави (Польща) відповідно договорам про співпрацю та партнерство між Києво-Святошинським районом та Пулавським повітом в рамках культурно-освітньої програми за запрошенням влади Пулавського повіту.

Викладачі та батьки пишаються, що вихованці школи кожного року стають переможцями та лауреатами престижних конкурсів та фестивалів, чемпіонами м. Києва, Київської обл., України (WDC, IDSF) та тим, що діти є володарями золотих, срібних та бронзових нагород за результатами класифікаційних змагань та конкурсів Спілки громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ).

Кiлькiсть переглядiв: 540

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.