ТВОРЧА ХАРАКТЕРИСТИКА ЗРАЗКОВОГО ДИТЯЧОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО АНСАМБЛЮ «ПЕРЛИНКА»
Боярської міської дитячої школи мистецтв

Дитячий хореографічний ансамбль «Перлинка» був створений у 2007 році при Боярській міській дитячій школі мистецтв керівником Авраменко Наталією Вячеславівною, випускницею Канівського училища культури.

З моменту заснування ансамбль приймає активну участь у всіх міських та районних культурно-масових заходах, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях дитячої творчості. Вихованці ансамблю завжди займають призові місця та відзначаються почесними грамотами лауреатів, дипломантів, переможців.

Авраменко Н.В. нагороджена грамотами та подяками міського голови за активну участь у громадському житті міста Боярка, голови Києво-Святошинської районної ради, голів оргкомітетів фестивалів та хореографічних оглядів за вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та розвиток танцювального мистецтва.

За період існування колективу вихованці брали участь у багатьох танцювальних фестивалях, основні з них – «Різдвяний Київ», «Мелодії весни», «Магія танцю», «Золотий Маяк», «Столиця запрошує», «Дніпропетровська хвиля», «KyivOpenDanceChamp», «ArtTalentFest», «Ялтинський берег» та багато інших.

Традиційними стали концертні поїздки ансамблю в місто-побратим Пулави (Польща) відповідно договорам про співпрацю та партнерство між Києво-Святошинським районом та Пулавським повітом в рамках культурно-освітньої програми за запрошенням влади Пулавського повіту.

Колектив постійно приймає участь у благодійних акціях: концертах для дітей із малозабезпечених сімей міста, дітей-сиріт, учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців дитячих садочків, для людей похилого віку, ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів.

Традицією стали постановка і проведення новорічних хореографічних вистав для вихованців Боярської міської дитячої школи мистецтв та концертні програми для жителів міста, концертні заходи до календарних і професійних свят.

З кожним роком програма ансамблю стає більш насиченою і цікавою, танцювальні композиції вирізняються високою майстерністю та оригінальністю. Всі концертні номери – це цікаві сюжетні характерні композиції, своєрідні танцювальні міні-спектаклі колективу.

В колективі склалася традиція шефства старших над молодшими дітьми. На цьому етапі розвиваються педагогічні здібності старших вихованців, кращі з яких мріють обрати професію хореографа і продовжити справу викладача.

Керівник постійно організовує семінарські заняття, на які запрошує тренерів вищої категорії. На семінарах вихованці знайомляться з передовим досвідом різних танцювальних шкіл, підвищують техніку виконання народного танцю.

/Files/images/narodne/48.jpg /Files/images/narodne/79.jpg /Files/images/narodne/99.jpg /Files/images/narodne/IMG_9195.JPG /Files/images/narodne/52.jpg /Files/images/narodne/22.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 904

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.