ТВОРЧА ХАРАКТЕРИСТИКА ЗРАЗКОВОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ВУЛИЧНОГО ТАНЦЮ «StreetDance»
Боярської міської дитячої школи мистецтв

Ансамбль сучасного танцю «Street Dance» був створений при Боярській міській дитячій школі мистецтв (м. Боярка Київської області) у січні 2010 року керівником Сушиліним Олександром Валентиновичем, випускником Київського обласного училища культури та Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Сушилін О.В. нагороджений грамотами та подяками міського голови за активну участь у громадському житті міста Боярка, голови Києво-Святошинської районної ради, голів оргкомітетів фестивалів та хореографічних оглядів за вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та розвиток танцювального мистецтва.

За період існування колективу вихованці брали участь у багатьох танцювальних фестивалях, основні з них – Міжнародний фестиваль аматорського мистецтва «ArtTalentFest», фестиваль-огляд «Дебют-парад», Відкритий Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Різдвяний Київ», огляди-конкурси хореографічних колективів Київської області, Український телевізійний конкурс танцю «Ритми майбутнього», Міжнародний фестиваль мистецтв «Столиця запрошує», Всеукраїнський танцювальний марафон «Майбутнє України будуємо разом», Міжнародний фестиваль мистецтв «Art Весна», «Майдан`s-2» та багато інших.

Традиційними стали гастрольні поїздки ансамблю в місто-побратим Пулави (Польща) відповідно договорам про співпрацю та партнерство між Києво-Святошинським районом та Пулавським повітом в рамках культурно-освітньої програми за запрошенням влади Пулавського повіту.

З моменту заснування колектив приймає активну участь у всіх міських культурно-масових заходах, районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях дитячої творчості.

Колектив постійно приймає участь у благодійних акціях: концертах для дітей із малозабезпечених сімей міста, дітей-сиріт, учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців дитячих садочків, для людей похилого віку, ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів.

Традицією стали постановка і проведення новорічних хореографічних вистав для вихованців Боярської міської дитячої школи мистецтв та концертні програми для жителів міста, концертні заходи до календарних і професійних свят.

На сьогоднішній день в ансамблі працює професійний склад викладачів школи, який виховує та навчає як початківців, так і більш досвідчених вихованців ансамблю.

Керівник ансамблю сучасного танцю «Street Dance» Сушилін Олександр приймав участь та допомагав в організації «Танцюють всі» (перший сезон), «Євробачення-2010», «Майдан`s-2». Співпрацював з таким естрадними виконавцями як Катя Чілі, Астрая, Максим Новицький, Анна Кобіна.

Сушилін О.В. підготував до вступу випускників колективу Мягкого Андрія, Зінченка Максима, Шахрай Катерину, Авраменко Катерину, які стали студентами кафедри хореографії Київського обласного коледжу культури і мистецтв та Київського інституту культури і туризму.

Особливо важливо те, що викладач постійно знаходиться у стані творчого натхнення, проявляє ініціативність та наполегливість у пошуку нових стилів та видів танцювального вуличного мистецтва: Disko; C-Walk; Modern Dance; Tektonik; New style; Break dance;Jazz fank; Contemporary dance; Fire show; Parkour.

З кожним роком програма ансамблю стає більш насиченою і цікавою, танцювальні композиції вирізняються високою майстерністю та оригінальністю. Всі концертні номери – це цікаві сюжетні характерні композиції, своєрідні танцювальні міні-спектаклі колективу.

Керівник постійно організовує семінарські заняття, на які запрошує тренерів вищої категорії. На семінарах вихованці знайомляться з передовим досвідом різних танцювальних шкіл, підвищують техніку виконання сучасного вуличного танцю.

/Files/images/suchasne/DSC_0076.JPG /Files/images/suchasne/_MG_3291.JPG /Files/images/suchasne/DSC_0104.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1289

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.